Düzce Aqua Park
Düzce Aqua Park

DÜZCE AQUA PARK

Düzce Aqua Park'ya Hoşgeldiniz

Ülkemizin daha çok güney kesimlerinde görmeye alışık olduğumuz tatil merkezlerindeki ortamı yaratmak adına su ve eğlenceyi biraraya getiren Düzce Aquapark, Düzce'de bu sektördeki birçok eksikliği bir nebzede olsa gidermek adına hizmet veriyor…
Aquapark kaliteli, başarılı, eğlenceli ve İstanbul ile Ankara arasında kendi alanında tek olan bir işletmedir. Aquapark ailesi olarak biz burada büyük bir aile olduğumuzu düşünüyor ve halkımıza bunu yansıtabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Aquaparkın serinleten eğlencesine daha yakından tanık olun. Videogalerimize bir göz atın.

VİDEOGALERİ

FİRMA PROFİLİ

işletmemiz hakkında detaylı bilgiler

Ne kadar başarılı olduğumuzu ise halkımızın yoğun ilgisinden anlayabiliyoruz. Başarımızın altındaki imzanın hiçbir zaman değişmeyeceğine inanıyoruz. Başarımıza gelip, görerek ve eğlenerek şahit olabilirsiniz.

15 bin m² üzerine kurulu aquaparkımızda, 3.000 m2 otopark, 600 m2 açık yüzme havuzu,180 ve 25 m² iki adet kaydırak düşme havuzu,300 m2 çocuk havuzu, 1.000 m²' kapalı fastfood ve düğün salonu ile tekstil reyonlarımız bulunmaktadır.

Ayrıca soyunma odalarımızda sıcak duş hizmeti bulunmaktadır. Eğlencenin tadına varabilmek için vücut, botlu ve extrem kaydırakların yanısıra space hole kaydırağımız ile hizmetinizdeyiz. Aquaparkımız gündüz ve gece tüm halkımıza hizmet vermektedir.

Havuz başı düğün, nişan, sünnet, okul baloları, doğum günü, özel yaz partileri, toplantı yemekleri ve özel yeşil alanımız da yöresel kahvaltımız ile hizmetinizdeyiz.

Her havuzumuzda suyun PH ve Klor düzeyini kurulu olan sistemimiz, otomatik olarak kendisi ölçüp temizlemektedir. Günde 4 kez havuzlarımızda kimyasal kontrolleri yapılmaktadır. Ayrıca İl Sağlık Kurumu ile birlikte ölçümler yapılarak suyun hijyen kalitesi sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Gerek personelimiz, gerekse bizler de misafirlerimiz için en iyi hizmeti, en iyi koşullarda gerçekleştirebilmek adına görev yapıyoruz.

DÜZCE HER ZAMAN EN İYİSİNE LAYIKTIR

Misafirlerimiz tarafından farklılığımızın bilincinde oldukları için tercih ediliyoruz. Bizlerde kaliteli bir hizmet vermek için elimizden gelenin en güzelini yapmaya çalışıyoruz. Suyun serinleten eğlencesi Aquaparkımıza tüm halkımızı bekliyoruz. Keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmek için tek adres Düzce Aquapark.